ET

Ei ole maad vanadele juhtidele?

Hiljuti tegi Edasi mulle ettepaneku kirjutada juhtide põlvkondadest. Ehkki see teema mu mõtetega kohe hästi ei haakinud, hakkasid vähehaaval meenuma viimase aasta-paari jooksul erinevate inimestega peetud vestlused nn võitjate põlvkonna juhtidest, võiks ka öelda väga kogenud juhtidest või isegi juhtidest, kelle BB (best before) tähtaeg on kas lähenemas või ületatud.
nobel digital

Artikkel on esmalt ilmunud Edasi paberajakirja sügisnumbris, mis on saadaval suuremates lehekioskites. Kõiki seniseid pabernumbreid saab osta ka digiajakirjana.

Meenus poole aasta tagune vestlus Eero Epneriga, kes kirjutas parajasti ühte pikemat lugu, kus võitjate põlvkonna tippjuhtide läbipõlemine ja tagaplaanile vajumine oli üks kandev teema. Seda, et vanu juhte peaks ühiskond enam väärtustama, on mulle mitmed vanad head tuttavad rääkinud. Ja eks see kõnetab mind ennastki – olen ju sellesama võitjate põlvkonna juhtide nooremas otsas. Hiljuti tuli ühe endise kolleegiga jutuks ka nende võitjate staatusärevus (kui hirmutav ja samas kui täpne mõiste, kas pole). Keda püütakse pildile ja mida tähendab pildil tagaritta taandumine?

JAGA POSTITUST: