meist

Head juhti ei loo ainult õige suhtumine, karisma või oskused. Hea juht on kõikide nende osakeste summa, kus toimib ühendava tegurina see „miski“, mida on raske sõnadesse panna. Usume, et selle „miski“ kultiveerimine on tähtis, kui soovid olla omal alal tugev liider.

Maailmavallutajaks ei sünnita, vaid kasvatakse. Aitame Sul välja tuua parimad omadused, mis lubavad Sul kõrgelt lennata!

nobel digital
nobel digital

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.

telefonist internetti

Nobeli juured ulatuvad 1993. aastasse, mil sai alguse infoliin 1182. Mäletate veel, mil telefoniotsing oli number üks? Ajad ning otsinguviisid muutuvad ning telefoniliinist on tänaseks välja kasvanud Eesti üks edukamaid digiturundusagentuure. Tõestab seegi, et suudame igas olukorras edukalt kohaneda.

praegu vihume tööd neljal suunal

Digiturunduses demonstreerib oskuseid Nobel Digital, loomingulised ajupoolkerad on täisvõimsusel huugama ajanud Nobel Creative, tõelisi tulevikujuhte koolitab Nobel People ning tehnoloogiatükikese on oma õlgadele võtnud Nobel Tech.

Mida tulevik toob? Kavatseme täiega edasi kohaneda ja kasvada.

Tahad ühineda meie
meeskonnaga?