ET
nobel digital

coaching

Inimesi kannustab soov areneda ning saada paremaks, kuid pahatihti need soovid takerduvad, sest puudu on kõrvalseisja pilgust. Sa võid küll ise teada, et midagi on tarvis muuta, kuid sageli ei ole sa päris kindel, mis see on ning kuidas seda täpselt teha.

Coaching tuleb siin appi ning meie coachid aitavad sul leida õige tee oma eesmärkide poole. Juhtimistreeneri abil  hoiad  oma eesmärke silme ees, sead fookuse neile  ning mõtled läbi  sammud, mis sa pead enesearenguteel astuma.

nobel digital

meie teenus pakub tuge, mis aitab juhil nii inimese kui ka töötajana kasvada

See on koostöö, kus coach ja klient on samaväärsed. Esimene kuulab, esitab küsimusi, hoiab fookust, teine mõtleb aktiivselt kaasa, kuidas oma eesmärke täita. Mõlemad on pühendunud ja kohal. Meie koostöö aitab analüüsida olevikku ning annab indu tulevikutegudeks.

Nobeli People’i teenuste hulka kuulub nii individuaalne kui ka meeskonnacoaching, mis on mõeldud ettevõtete ja organisatsioonide tippjuhtide tiimidele või üksuste juhtidele ja juhtide meeskondadele.

Meie koolitajad on mitmekümneaastase kogemusega tippjuhid, kelle hinge sütitab võimalus koolitada parimaid juhte ning viia seeläbi Eesti juhtimiskultuur uuele tasemele.