tule nobelistiks!

Nobelistid on hinnatud ja auhinnatud. Alati valmis uusi asju leiutama ning ajusoppidest nupukaid lahendusi välja sikutama. Ole sinagi Nobelist.

Sobid suurepäraselt meie seltsi, kui oled hakkaja ja uudishimulik ning digiturundus pakub sulle tavapärasest rohkem huvi. Koos aitame kasvada Eesti väikestel ja suurtel ettevõtetel. Mõnus missiooniga töö.

miks töötada Nobelis?

parimatelt õppimine

Sinu tiimikaaslasteks on Eesti parimad coachivad juhid ja digiturunduse eksperdid. Nii et sa leiad kindlasti midagi uut, mida kõrva taha panna. Ükskõik, kas oled juba vana kala või alles teekonna alguses – meiega arened!

toetav tiim

Nobelis ei jää sa üksi. Sind ootab põhjalik sisseelamine ning hiljemgi on tugi vaid mõne sõna kaugusel. Piisab, kui öelda “kuule, kas sa saad mind aidata?” ja sind aidatakse.

puhkepäevade küllus

Nobelis tervitavad Sind lausa kolme sorti lisapuhkepäevad. Vabalt valitud päev sünnipäevanädalal; vaba reede, kui liikuv riigipüha langeb nädalavahetusele; ning vaba esmaspäev või reede, kui riigipüha on vastavalt teisipäeval või neljapäeval. Kirsiks tordil – kui oled oma põhipuhkuse ära kasutanud, siis tekib Sul õigus ka piiramatule vabapuhkusele.

motiveeriv tasu

Sinu kontole laekub igakuiselt konkurentsivõimeline palk. Samuti on võimalik teenida boonuseid. Muidugi saad meilt ka parkimise- ja spordikompensatsiooni, et mõnusalt trenni vihtuda.

inspireeriv
töökeskkond

Meie kontor asub ühes Tallinna industriaalajastu arhitektuuripärlis. Otse ajaloolise Veerenni asumi südames. Lutheri Masinasaali keskkonnas tegutsedes tunned, kuidas tööstusajastu rütm inspireerib Sind digimaailma vallutamisele.

koostegemised

Sulle meeldib igale poole kõndida? Siis sa oleksid Nobeli sammuvõistlusel kõva käsi (või peaks ütlema jalg?). Teed maailma parimat hommikusööki? Tule kokka kontoris kõigile. Meile meeldib korraldada erinevaid ühisüritusi.

nobelistide väärtused

tahe

Tahe on julgus! Julgus teha uusi asju või vanu asju uut moodi. Proovida. Mitte karta. Tunda ebamugavust. Õppida.

tarkus

Tarkus on headus! Oskus enda emotsioone juhtida nii, et teised sellest ei kannataks. Tahe ja oskus aktsepteerida teisi inimesi, arvamusi ja tundeid enda kõrval. Olla alandlik, tasakaalukas ja heatahtlik.

rõõm

Rõõm on märkamine! Sisemine teadlikkus sellest, mis mind rõõmustab, et olla õnnelik.

vabad töökohad

Kahjuks, praegu töökuulutusi pole. Vaata uuesti mõne aja pärast.