ET

tule nobelistiks!

Nobelistid on hinnatud ja auhinnatud. Alati valmis uusi asju leiutama ning ajusoppidest nupukaid lahendusi välja sikutama. Ole sinagi Nobelist.

Sobid suurepäraselt meie seltsi, kui oled hakkaja ja uudishimulik ning digiturundus pakub sulle tavapärasest rohkem huvi. Koos aitame kasvada Eesti väikestel ja suurtel ettevõtetel. Mõnus missiooniga töö.

miks töötada Nobelis?

parimatelt õppimine

Sinu tiimikaaslasteks on Eesti parimad digiturunduse eksperdid. Nii et sa leiad kindlasti midagi uut, mida kõrva taha panna. Ükskõik, kas oled juba vana kala või alles teekonna alguses – meiega arened!

toetav tiim

Nobelis ei jää sa üksi. Sind ootab põhjalik sisseelamine ning hiljemgi on tugi vaid mõne sõna kaugusel. Piisab, kui öelda “kuule, kas sa saad mind aidata?” ja sind aidatakse.

lisapuhkepäevad

Nobelis tervitavad sind lausa kolme sorti lisapuhkepäevad. Vabalt valitud päev sünnipäeva-nädalal; vaba reede kui riigipüha langeb nädala-vahetusele; vaba esmaspäev või reede, kui riigipüha on vastavalt teisipäeval või neljapäeval.

motiveeriv tasu

Sinu kontole laekub igakuiselt konkurentsivõimeline palk. Samuti on võimalik teenida boonuseid. Muidugi saad meilt ka parkimise- ja spordikompensatsiooni, et mõnusalt trenni vihtuda.

inspireeriv
töökeskkond

Julgeme väita, et meil on üks parima vaatega kontoreid Tallinnas. Kahest suunast piirab Nobelit võimas meri, mujale kiigates puhkavad silmad Noblessneri sadamalinnaku eriilmelisel arhitektuuril.

koostegemised

Sulle meeldib igale poole kõndida? Siis sa oleksid Nobeli sammuvõistlusel kõva käsi (või peaks ütlema jalg?). Teed maailma parimat hommikusööki? Tule kokka kontoris kõigile. Meile meeldib korraldada erinevaid ühisüritusi.

nobelistide väärtused

tahe

Tahe on julgus! Julgus teha uusi asju või vanu asju uut moodi. Proovida. Mitte karta. Tunda ebamugavust. Õppida.

tarkus

Tarkus on headus! Oskus enda emotsioone juhtida nii, et teised sellest ei kannataks. Tahe ja oskus aktsepteerida teisi inimesi, arvamusi ja tundeid enda kõrval. Olla alandlik, tasakaalukas ja heatahtlik.

rõõm

Rõõm on märkamine! Sisemine teadlikkus sellest, mis mind rõõmustab, et olla õnnelik.

vabad töökohad

Kahjuks, praegu töökuulutusi pole. Vaata uuesti mõne aja pärast.