ET
nobel digital

Strateegia loomise
töötuba

On hea, kui su organisatsioonil on eesmärk, mille poole püüelda. Veel parem, kui on ka mõte või missioon, miks te tegutsete. Uuringute kohaselt otsivad tänapäeva noored kultuuri (47%), mitte lihtsalt töökohta. Samuti soovivad nad luua maailmale väärtust.  Strateegia aitab välja tuua kõik, mis viib sihile!

nobel digital

mis?

Selge ja põhjaliku strateegiata on tänapäeva konkurentsirohkes ärimaailmas raske vastu pidada. Öeldakse, et sa jääd ellu siis, kui Sinu organisatsiooni õppimine on võrdne või kiirem keskkonna muutumise kiirusest. Vasasel korral võid teha kalkulatsiooni, millal ettevõtte uksed sulgeda.

Mis on strateegia loomise töötuba? Selles võtame sinu strateegia pulkadeks lahti ning paneme selle uuesti (ja paremini) kokku. Kahepäevase töötoa jooksul lood koos oma meeskonnaga uue suure pildi koos mõõdikute ja tegevuskavaga. Selle käigus otsid tulevikusignaale, mõtled huvigruppidele, tulevastele põlvedele ja teed stsenaariume. 

kellele?

Töötuba on eelkõige mõeldud juhtidele, kes tahavad ettevõtte strateegiat täiesti nullist luua või uuendada. Samuti sobib strateegia loomise töötuba tootejuhtidele, kes soovivad koos meeskonnaga luua tootepõhist strateegiat, mida organisatsioonis ellu viia.

kasu?

Töötoa lõpuks on sul lisaks uuele strateegiale ka tööriistad, kuidas strateegiat luua või tulevikus uuendada. Oskad tööplaane ja mõõdikuid seadistada ning strateegiat ellu viia, kaasates teisi ettevõttele olulisi inimesi.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.