ET
nobel digital

väärtuste
töötuba

Tänapäeval on meil olemas küll ressursid ja tööriistad täisväärtusliku elu elamiseks, kuid tihtipeale on meid kannustavad väärtused unele soikunud. Ärata oma ettevõtte väärtused uuele elule!

nobel digital

mis?

On palju ettevõtteid, kus väärtused on lihtsalt tühjad sõnad köögiruumi seinal või kodulehe kõige alumises nurgas.  Väärtused on igas inimeses, ettevõttes ja kultuuris olemas. Mis kõige huvitavam – nad muutuvad elu jooksul. Aeg ajalt tasub küsida, kas tänased väärtused on piisavad selleks, et uusi eesmärke saavutada?

Väärtuste läbiviimise töötuba aitab sul mõista, kas sinu praegused kirjapandud väärtused on tegelikud väärtused ja millisedi väärtusi organistatsioon päriselt vajab. Samuti anname rohkelt nõu, mida teha, et väärtuste kaudu juhtimine oleks sinu firma argipäev. Treenerid omavad Barret Value Center sertifikaati töötubade läbiviimiseks.

kellele?

Ettevõtete juhtkondadele.

kasu?

Koolituse lõpuks mõistad, et väärtused peavad olema osa juhtimisest. Õigesti sõnastatud väärtused ja käitumised parandavad organisatsioonikultuuri ning aitavad ettevõttel kasvada.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach, kes on valmis sind oma tiiva alla võtma.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.