nobel digital

väärtuste
töötuba

Tänapäeval on meil olemas küll ressursid ja tööriistad täisväärtusliku elu elamiseks, kuid tihtipeale on meid kannustavad väärtused unele soikunud. Ärata oma ettevõtte väärtused uuele elule!

nobel digital

mis?

On palju ettevõtteid, kus väärtused on lihtsalt tühjad sõnad köögiruumi seinal või kodulehe kõige alumises nurgas.  Väärtused on igas inimeses, ettevõttes ja kultuuris olemas. Mis kõige huvitavam – nad muutuvad elu jooksul. Aeg ajalt tasub küsida, kas tänased väärtused on piisavad selleks, et uusi eesmärke saavutada?

Väärtuste läbiviimise töötuba aitab sul mõista, kas sinu praegused kirjapandud väärtused on tegelikud väärtused ja millisedi väärtusi organistatsioon päriselt vajab. Samuti anname rohkelt nõu, mida teha, et väärtuste kaudu juhtimine oleks sinu firma argipäev. Treenerid omavad Barret Value Center sertifikaati töötubade läbiviimiseks.

kellele?

Väärtuste töötuba on hoolikalt kavandatud programm, mis on suunatud eelkõige ettevõtete juhtkondadele ja tippjuhtidele, pakkudes neile sügavat ülevaadet väärtuste olulisusest organisatsiooni igapäevaelus ja strateegilises juhtimises.

kasu?

Koolituse läbimisel saavutad sügavama arusaama sellest, kui kriitiliselt olulised on selgelt sõnastatud ja jagatud väärtused igas juhtimispraktikas. Mõistad, et väärtused ei ole lihtsalt sõnad paberil või seinale kirjutatud loosungid, vaid need on juhtimise südames. Koolitus aitab sul näha, kuidas väärtuste integreerimine juhtimisse loob tugeva aluse usaldusele, avatusele ja vastastikusele austusele meeskonnas.

Õpid, et õigesti sõnastatud ja kogu organisatsioonis omaks võetud väärtused toimivad kompassina, mis aitab navigeerida keerukates olukordades. See selgus ja ühtsus käitumises mitte ainult ei paranda organisatsioonikultuuri, vaid loob ka positiivse töökeskkonna, kus töötajad tunnevad end väärtustatuna ja motiveerituna.

Koolitus rõhutab ka seda, kuidas jagatud väärtused ja eetiline käitumine mõjutavad organisatsiooni mainet väljaspool ettevõtet, mõjutades klientide, partnerite ja potentsiaalsete töötajate tajusid. Saad teada, kuidas tugev ja positiivne organisatsioonikultuur aitab meelitada ja hoida talente, samuti luua püsivaid ja viljakaid suhteid klientide ja teiste oluliste sidusrühmadega.

Koolituse lõppedes oled varustatud teadmisega, kuidas luua ja juurutada väärtuspõhist juhtimist, mis ei paranda ainult organisatsioonikultuuri, vaid aitab kaasa ka ettevõtte jätkusuutlikule kasvule ja edu saavutamisele keerulises ärikeskkonnas.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.