ET
nobel digital

individuaalne
coaching

Et inimese ja juhina areneda, on kõige tõhusam personaalne lähenemine. Personaalne coaching on tõhus viis, kuidas anda juhi kasvule tõuge. Individuaalse coachingu puhul on sinu edukuse kasvatamise strateegia loodud sinu vajadustest lähtuvalt.

Individuaalne  coaching toetab oskuste arendamist, probleemide lahendamist ning pikaajaliste eesmärkide seadmist. Et sa saaksid olla oma meeskonnale parim võimalik juht.

nobel digital

mis?

Juhtide individuaalne coaching on juhtide arendamise meetod, mis keskendub juhtide tulemuslikkuse parandamisele. Selleks lepivad juht ja coach kokku arengueesmärgid, tööprotsessi ja ajakava. Coaching on heade  juhtide paremaks saamise ja toetamise, mitte kehvade juhtide “parandamise” meetod.

kellele?

Kõik juhid, kes tahavad juhina kasvada ja mõnda oma kompetentsi või käitumist arendada. 

kasu?

Lahendused pikalt häirinud väljakutsetele, teise perspektiivi nägemine, kasvanud enesekindlus, parem teadlikkus enesest ja oma organisatsioonist, käitumise muutmine.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.