ET

individuaalne
coaching

Personaalne lähenemine on tõhus viis, kuidas anda juhi kasvule hea tõuge. Sinu edukuse kasvatamise strateegia on voolitud sinu vajadustest lähtuvalt.

mis?

Juhtide individuaalne coaching on juhtide arendamise meetod, mis keskendub juhtide tulemuslikkuse parandamisele. Selleks lepivad juht ja coach kokku arengueesmärgid, tööprotsessi ja ajakava. Coaching on heade  juhtide paremaks saamise ja toetamise, mitte kehvade juhtide “parandamise” meetod.

kellele?

Kõik juhid, kes tahavad juhina kasvada ja mõnda oma kompetentsi või käitumist arendada. 

kasu?

Lahendused pikalt häirinud väljakutsetele, teise perspektiivi nägemine, kasvanud enesekindlus, parem teadlikkus enesest ja oma organisatsioonist, käitumise muutmine.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach, kes on valmis sind oma tiiva alla võtma.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.