nobel digital

LinkedIni
kasutamise koolitus

Kuidas LinkedIni õigesti kasutada? Sellest naljalt mööda ei vaata. LinkedIn ühendab endas kahte asja: sotsiaalmeediat ning digitaalset visiitkaarti. Muuda see silmapaistvaks ning tee oma organisatsioon nähtavaks!
nobel digital

mis?

Järjest rohkem ettevõtteid kasutab brändituntuse kasvatamiseks ärikeskkonda LinkedIn. Kuigi tegemist on sotsiaalmeediakeskkonnaga nagu näiteks Facebook, kehtivad LinkedInis oluliselt teised kirjutatud ja kirjutamata reeglid.

Nobel Digitali LinkedIni kasutamise koolitus annab sulle näpunäiteid, kuidas võrgustikust maksimumi võtta.

kellele?

LinkedIni kasutamise koolitus sobib kõigile huvilistele, kuid ennekõike on see mõeldud juhtidele, kes soovivad LinkedInis koostöökontakte luua ning internetis professionaalselt nähtavad olla.

kasu?

Koolitusel osalejad saavad ülevaate LinkedInist kui kommunikatsioonikanalist. Nad teavad, kuidas luua professionaalne konto ning mõistavad ja oskavad kasutada kanali turundusvõimalusi.

eksperdid

Anni Kitsing

juhtiv partner

Anni Kitsing on Nobel Digitali juhtiv partner. Anni on kümmekond aastat juhtinud meie agentuuris müügi- ja turundusmeeskonda ning ise ka nõustanud ettevõtteid digiturunduse vallas. 

Lisandra Täpsi

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Lisandral on bakalaureusekraad turunduses, Facebook BluePrint sertifikaat ning ta on tänaseks tegutsenud sotsiaalmeedia turunduse valdkonnas üle 5 aastat. Ta on olnud agentuuris vastutav mitme Eesti suurima brändi sotsiaalmeedia sisu loomise ja täideviimise eest.