meeskonna­coaching

Hea meeskonnatöö ja koos töötamise oskused on vajalikud igas organisatsioonis. Meeskonnacoaching aitab parandada usaldust, rääkida ausalt keerulistest asjadest, ühtlustada arusaamasid ning liikuda ühtsete eesmärkide poole.

Ainult tugeva ja ühtse meeskonnaga on võimalik muuta maailma.

nobel digital

kellele?

Meeskonnacoaching’u koolitus on spetsiaalselt kujundatud nii, et vastata organisatsioonide tippjuhtide ning erinevate üksuste juhtide (ja nende meeskondade) vajadustele, pakkudes võimalust oma juhtimisoskusi ja meeskonnatööd süvendatult arendada. Koolitus on ideaalne keskkond nii kogenud juhtidele, kes soovivad oma meeskondadega saavutada uusi tulemusi, kui ka neile, kes alles kujundavad oma meeskonna dünaamikat ja töökultuuri.

Koolitusel osalevad meeskonnad saavad tegeleda reaalsete tööalaste väljakutsetega, õppida tundma erinevaid coaching’u tehnikaid ja strateegiaid, mis aitavad tõsta meeskonna üldist toimivust ja efektiivsust.

kasu?

Koolitusel arendatakse kompetentse, õpetatakse uusi käitumismustreid ning parandatakse tiimitööd. Läbi selle luuakse kasu nii iseendale, meeskonnale, ettevõttele kui ka ühiskonnale.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.