ET
nobel digital

arenguvestluste pidamise koolitus

Juuruta arenguvestluse asemel koostöövestlusi. Juhi ja tema alluvate vaheline sünergia on see, mis toob tulemusi. Saage teadlikuks oma koostöö tugevevatest ja nõrkadest külgedest ning kasvage koos.
nobel digital

mis?

Kas klassikalisel arenguvestlusel on tänapäeva ühiskonnas kohta? Meie arvame, et ei. Koolitusel räägime sellest, milline võiks olla moodne arenguvestlus (meie kutsume seda koostöövestluseks). Koostöövestlus on jutuajamine juhi ja töötaja vahel, milles kohtuvad ettevõtte tegemised ja plaanid ning töötaja isiklikud soovid.

Koolituselt saad teada, mis inimesi motiveerib, kuidas püstitada häid eesmärke ning anda töötajale vastutust, millest sõltub inimese edukus ning mis rutiinid aitavad töötajal areneda ja eesmärke täita.

kellele?

Arenguvestluste pidamise koolitus on loodud juhtidele, kes tahavad paremini koostöö- ja/või arenguvestlusi pidada või organisatsioonis taolist vestlussüsteemi üles ehitada.

kasu?

Arenguvestluste pidamise koolitus lõpetatud, saad personaalse töövihiku ja tööriistad, millega on võimalik koheselt koostöövestlusi pidama hakata.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.