ET

coachingu kasutamine juhtimises

Saa paremaks juhiks, tuues välja oma töötajate parimad omadused. Toeta oma töötaja arengut ning aita tal kasutada oma parimat potentsiaali.

mis?

Koolitusel “coachingu kasutamine praktilises juhtimises on fookuses juhi roll. Õpime, millal kasutada mentorlust, millal coachingut ning millal ja kuidas kaht kombineerida. Koolitus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast. Suur roll on harjutamisel ja proovimisel. Uurime juhtimiskompetentse, lahendame väljakutseid ning õpime, kuidas inimesi arendada.

kellele?

Koolitus on ideaalne kõigile praegustele ja tulevastele juhtidele. Samuti neile, kes töötavad erinevate huvigruppidega.

kasu?

Pärast koolitust oskad sa igapäevatöös coachivalt juhtida. Tead, kuidas anda tagasisidet ning arendada töötajaid nii, et nad rohkem vastutust võtaks. Lühidalt öeldes: sinust saab parem juht!

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach, kes on valmis sind oma tiiva alla võtma.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.