coachingu kasutamine juhtimises

Saa paremaks juhiks, tuues välja oma töötajate parimad omadused. Toeta oma töötaja arengut ning aita tal kasutada oma parimat potentsiaali.

nobel digital

kellele?

Koolitus on suurepärane võimalus nii praegustele juhtidele, kes soovivad oma juhtimisoskusi täiendada ning viia need järgmisele tasemele, kui ka neile, kes alles valmistuvad juhirolli astuma.

Koolitus on mõeldud ka spetsialistidele, kes tegelevad igapäevaselt erinevate huvigruppidega – olgu selleks siis kliendid, partnerid, tarnijad või meeskonnaliikmed eri osakondadest.

kasu?

Pärast coachiva juhtimise koolitust oled sa omandanud väärtuslikud oskused ja tehnikad, mis võimaldavad sul igapäevatöös juhtida meeskonda coachiva lähenemisega.
Sa õpid, kuidas kuulata aktiivselt ja esitada avatud küsimusi. Need aitavad töötajatel jõuda ise lahendusteni, suurendades nende eneseusku ja iseseisvust.

Koolitus annab sulle tööriistad, mille abil anda konstruktiivset ja motiveerivat tagasisidet, mis toetab töötajate professionaalset arengut ja aitab neil oma potentsiaali täiel määral ära kasutada. L
isaks sellele õpid, kuidas luua usalduslikku suhet oma meeskonnaga, mis on coachiva juhtimise oluline alus. Kõik need oskused aitavad sul arendada töötajaid nii, et nad võtaksid suuremat vastutust oma töö ja tulemuste eest.

Sinu võime toetada ja arendada meeskonda coachiva juhtimisstiiliga muudab sind mitte ainult paremaks juhiks, vaid aitab ka kaasa meeskonna üldisele edule ja tööõhkkonna paranemisele. Coachiva juhtimise koolitus on investeering nii sinu enda kui ka sinu meeskonna tulevikku.

coachid

Kristiina Tukk PCC

Professional executive coach

Kristiina kogemustepagasis on üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsioonis kui ka finantssektoris. Tema käe all muutus tuntud infotelefon Ekspress Hotline Nobel Digitaliks, mis 2019. aastal valiti Eesti edukaimaks digimeedia agentuuriks. Praegu on Kristiina Nobel Digitali üks juhtidest, partner ning sertifitseeritud juhtide coach.

Toomas Tamsar PCC

PROFESSIONAL EXECUTIVE COACH

Toomase tippjuhikogemus on kadestamisväärt (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda). Ta on üks tunnustatumaid juhtide coach’e Eestis ning pika ja eduka karjääri jooksul õpitut jagab ta nii avalikus kui ka erasektoris töötavatele tippjuhtidele.